SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak
