SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Separator
fi: Erotin

en: Manually
fi: Manuaalisesti

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Plan
fi: Suunnitelma
