SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ
