SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.5) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Configuration
ro: Configurație

en: Operation
ro: Operație

en: Query
ro: Interogare

en: Upload File
ro: Încărcare fișier

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Mapping
ro: Mapare

en: Contact Us
ro: Contactați-ne
