SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.6) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: Query
cs: Dotaz

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Mapping
cs: Mapování
