SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.6) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Documentation
gl: Documentación

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Separator
gl: Separador

en: Configuration
gl: Configuración

en: Operation
gl: Operación

en: Query
gl: Consulta

en: Upload File
gl: Subir arquivo

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Mapping
gl: Mapeo
