SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.6) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: URL
hu: Webcím

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Operation
hu: Művelet

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Unit name
hu: Szervezeti egység neve

en: Upload File
hu: Fájl feltöltése

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Plan
hu: Terv

en: Login URL
hu: Belépési űrlap webcíme

en: Submit query
hu: Lekérdezés küldése

en: Export Configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Import Configuration
hu: Konfiguráció importálása
