SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.6) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Operation
sq: Veprimi
