SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.7) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Confirm
he: אישור

en: Action
he: פעולה

en: Login
he: כניסה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Separator
he: מפריד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Operation
he: פעולה

en: Query
he: שאילתה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Mapping
he: מיפוי

en: Contact Us
he: יצירת קשר
