SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.7) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Email
lt: El. paštas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Query
lt: Užklausa

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius
