SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.7) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
