SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.7) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل

en: Mapping
ur: میپنگ
