SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.8) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ
