SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.8) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Test
mr: चाचणी

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
