SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.8) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Action
sk: Akcia

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Email
sk: E-mail

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Operation
sk: Operácia

en: Common Name
sk: Bežný názov

en: Query
sk: Dotaz

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Profile Type
sk: Typ profilu
