SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.8) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Action
sv: Åtgärd

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Operation
sv: Funktion

en: Query
sv: Databasfråga

en: Upload File
sv: Ladda upp fil

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Mapping
sv: Mappning

en: Login URL
sv: Inloggningslänk
