SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Attribute
az: Atribut

en: Value
az: Qiymət

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Upload
az: Yükləmə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Query
az: Sorğu

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə
