SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
