SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Value
el: Αξία

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Query
el: Ερώτημα

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
