SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost
