SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Delete
it: Elimina

en: Attribute
it: Attributo

en: Value
it: Valore

en: Confirm
it: Conferma

en: Action
it: Azione

en: Login
it: Accedi

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Update
it: Aggiorna

en: Upload
it: Carica

en: Email
it: E-mail

en: Separator
it: Separatore

en: Configuration
it: Configurazione

en: Operation
it: Operazione

en: Upload File
it: Carica file

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Mapping
it: Mappatura
