SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល
