SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Upload File
ml: പ്രമാണം അപ്‌ലോഡ് ചെയ്യുക

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
