SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (3.0.9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
