SAML SSO - Service Provider (3.1.2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: select
hu: választás

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: administrator
hu: adminisztrátor

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Email
hu: E-mail

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Operation
hu: Művelet

en: Features
hu: Jellemzők

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Unit name
hu: Szervezeti egység neve

en: Standard
hu: Általános

en: Company Name
hu: Cégnév

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Mapping
hu: Leképzés

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: Or
hu: Vagy

en: Form IDs
hu: Űrlapazonosítók

en: Submit query
hu: Lekérdezés küldése

en: For example: %url
hu: Például: %url

en: Learn more
hu: További információk

en: Export Configuration
hu: Konfiguráció exportálása

en: Get quote
hu: Árajánlat kérése

en: Related Products
hu: Kapcsolódó termékek
