SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Query
bs: Upit

en: authenticated user
bs: Prijavljeni korisnik
