SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: administrator
et: administraator

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Separator
et: Eraldaja

en: Configuration
et: Seadistus

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Operation
et: Operatsioon

en: Features
et: Omadused

en: Query
et: Päring

en: Standard
et: Standardne

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Or
et: Või

en: For example: %url
et: Näiteks: %url
