SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: administrator
eu: kudeatzaile

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Upload
eu: Igo

en: Email
eu: Eposta

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Standard
eu: Estandar

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua

en: For example: %url
eu: Adibidez: %url
