SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: select
ka: მონიშვნა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: administrator
ka: ადმინისტრატორი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Or
ka: ან
