SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Remove
mg: Esory

en: administrator
mg: mpitantana

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
