SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: administrator
mn: администратор

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
