SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Separator
oc: Separador

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Operation
oc: Operacion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Query
oc: Requèsta

en: Standard
oc: Estandard

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat

en: Or
oc: Ou

en: For example: %url
oc: Per exemple : %url
