SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: select
or: ଚୟନ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: authenticated user
or: ବୈଧିକୃତ ଚାଳକ
