SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Remove
os: Схаф

en: administrator
os: администратор

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
