SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Confirm
fa: تایید

en: Remove
fa: حذف

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Separator
fa: جداکننده

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Operator
fa: عملگر

en: Query
fa: پرس و جو

en: Standard
fa: استاندارد

en: Mapping
fa: نگاشت

en: Or
fa: یا

en: For example: %url
fa: برای مثال: %url
