SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: select
ru: выбор

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Remove
ru: Удалить

en: administrator
ru: администратор

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Upload
ru: Закачать

en: Separator
ru: Разделитель

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Operator
ru: Оператор

en: Operation
ru: Действие

en: Common Name
ru: Общее имя

en: Features
ru: Особенности

en: Query
ru: Запрос

en: Standard
ru: Стандарт

en: Company Name
ru: Название компании

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Mapping
ru: Соответствия

en: authenticated user
ru: авторизованный пользователь

en: Or
ru: Или

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Form IDs
ru: ID форм

en: For example: %url
ru: Пример: %url.

en: Delete Groups
ru: Удалить Группы

en: 30 days
ru: 30 дней

en: Contact Us
ru: Связаться с нами

en: Learn more
ru: Просмотреть

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: Conditional logic
ru: Условная логика

en: Add from a URL
ru: Добавить из URL
