SAML SSO - Service Provider (3.1.4) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: administrator
ug: باشقۇرغۇچى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: authenticated user
ug: تىزىملانغان ئەزا

en: Or
ug: ياكى
