SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Settings
be: Налады

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Role
be: Роля
