SAML 2.0 Single Sign On for any Identity Provider (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Attribute
id: Atribut

en: Value
id: Nilai

en: Username
id: Nama pengguna

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Phone
id: Telepon

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri
