SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Query
bs: Upit
