SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল
