SAML 2.0 Single Sign On - SAML Service Provider (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល
