SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.17) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า

en: Clear Data
th: ล้างข้อมูล
