SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.19) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
