SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.25) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་
