SAML SSO - Service Provider (8.x-2.26) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Submit
ar: إرسال

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Back
ar: رجوع

en: Update
ar: تحديث

en: Upload
ar: رفع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Mapping
ar: إقران

en: Remove Account
ar: إزالة الحساب

en: Setup Guides
ar: دليل الإعداد
