SAML SP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Service Provider (8.x-2.28) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Query
lv: Vaicājums

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu

en: Mapping
lv: Attiecinājums
