SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.12) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Upload
fi: Siirrä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone
fi: Puhelin

en: State
fi: Tila

en: Company
fi: Yritys

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Query
fi: Kysely

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Or
fi: TAI

en: For example: %url
fi: Esimerkiksi: %url

en: Create an account
fi: Luo käyttäjätili
