SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.16) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Username
ja: ユーザー名

en: Confirm
ja: 確認

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Phone
ja: 電話番号

en: State
ja: 状態

en: Company
ja: 会社

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Operation
ja: 操作

en: Query
ja: クエリー

en: Common
ja: 共通

en: Mapping
ja: マッピング

en: Or
ja: または

en: 30 days
ja: 30日

en: 90 days
ja: 90日
