SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.16) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Confirm
kk: Растау

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Operation
kk: Операция

en: Or
kk: немесе

en: For example: %url
kk: Мысалы:%url
